fbpx

Romaani kirjutamise mentorlus

 Tee raamatu kirjutamine lihtsaks   

Raamatu kirjutamine algab otsusest

Kas oled tahtnud alustada kirjutamist mitmeid kordi või isegi alustanud, kuid siiamaani ei ole jõudnud kaugemale kui segased mõtted või mõni lehekülg teksti? Sul võib isegi käsikiri valmis olla, aga mis edasi?

Oled isegi käinud koolitustel või seminaridel ning ka interneti avarused on osaliselt läbi otsitud, kuid sealt saadud motivatsioon ja inspiratsioon ei kesta kaua.

Lisaks sellele käib peast kogu seda infot seedides läbi kahtlus, kas kõik see üldse MINU olukorraga kokku läheb.

Kust peaksin alustama? Kas olen üldse piisavalt hea, et kirjutada raamat?
Lisaks on raske leida aega, sest muu elu tahab ka elamist.

Kõlab tuttavalt?

Mina olin ka kohas, kus kõik need küsimused ja kahtlused mu peast korduvalt läbi käisid. Kuid teadmatuse ja kahtluse tõttu raamatu kirjutamata jätmise alternatiiv oli isegi jubedam.

Teades, et kui ma ei pane neid mõtteid ja tegelasi raamatusse, siis nad jäävad mõrkjas kahetsuses mind elu lõpuni kummitama. Kõik fantastilised lood ja mälestused jäävad jäädvustamata, röövides teistelt võimaluse neid lugeda ning nendest midagi õppida. Hindamatu pärand jääb loomata, aga kahetusi see eest on mägedena. Kui ma ainult oleks…

Mentorluse kogemus

Ma alustasin kirjutamist enne kui mulle üldse pähegi tuli mõte raamat avaldada. Kuid kui see mõte vormi võttis, siis ei saanud ma sellest enam lahti. Istusin korduvalt arvuti taha lubadusega oma raamat lõpuks valmis saada, kuid ma jooksin pidevalt kinni. Vahel polnud inspiratsiooni, vahel lõin araks kogu selle ülesannete koorma ees, mis mul tuli raamatu avaldamiseks veel teha.

Peale viite aastat lubamist raamat avaldada olid kõik mu pere ja tuttavad arvamusel, et lubatud raamat on ainult ähmane soovunelm. Sisemisest trotsist ei tahtnud ma leppida, et minust saab üks nendest, kes ainult unistab ja räägib, kuid ei vii neid täide.

Lõpuks tegin ma suure sammu ja otsustasin osaleda ühes mentorluse programmis algajatele kirjanikele ja paremat otsust ei oleks ma saanud teha. Koostöös oma mentoriga sain ma otsest tagasisidet ja minu olukorrale kohandatud juhiseid, mis motiveerisid raamatu mõne kuuga valmis kirjutama. Aasta pärast seda avaldasin oma esimese ilukirjandusliku teose, mis on läbi Amazoni ja muude veebiplatvormide jõudnud rohkem kui 10 000 lugejani.

Sigrit Säga, Minu Raamatu ilukirjanduse mentor

Romaani mentorist

Sigrit Säga on raamatute kirjutamise ja ise kirjastamisega tegelenud 5 aastat. Tema romantilise triloogia esimene raamat “Scarlet Dreams” on läbi Amazoni ja teiste veebiplatvormide jõudnud rohkem kui 10 000 lugejani üle maailma. Kuigi kirjanikuna eelistab ta kirjutada romantika žanris, siis lugejana armastab Sigrit paljusid erinevaid žanre.

Sigrit Säga

Kliendid räägivad

Sigrit on üllatanud mind oma teadmiste ja analüüsimisvõimega! Mida rohkem me suhtleme, seda kindlamaks ma muutun, et minu raamatuprojekt saab lõpuks ka valmis. Tal on sügav arusaam ja lai maailmavaade, nii professionaalsel, kui ka puhtalt inimlikul tasemel.

Regina Lee Jones

https://www.kelrateam.no

Mentorlusega saad

  • teada, kuidas valida parimat ideed ja kuidas see arendada reaalseks raamatu struktuuriks, mis on lugejatele haarav;
  • teada, milliseid vigu vältida raamatu kirjutamisel, et Sa ei peaks oma raamatut mitu korda ümber kirjutama;
  • Sinu olukorrale kohased juhised raamatu ülesehitamiseks ja tegelaste kujundamiseks;
  • samm-sammulise kontrollnimekirja raamatu kirjastamise faasiks, et saaksid vältida levinud kirjastamise vigu;
  • teada, kust ja kuidas leida häid toimetajaid ja kujundajaid;
  • teada, kuidas oma raamatut turundada ja poelettidele müügile saada;
  • teada, kuidas tuvastada oma sihtrühma, et Sul oleks lihtsam oma raamatut turundada.

Kumba valida?

Hind 50€

Hind 150€

Rahulolu garantii

Minu Raamatus soovime, et saaksid meie koostööst võimalikult palju kasu. Jah, meie mentorlusele kehtib 100% raha tagasi garantii. Kui Sa leiad, et ei saanud mentorluselt oma küsimustele vastuseid või juhul kui mentorlus ei andnud Sulle oodatud kasu, siis ütle seda sessiooni lõpus ja me maksame Sulle 5 tööpäeva jooksul kogu raha tagasi, küsimusi küsimata! Mentorluse juurde käivad projektijuhtimise failid võid endale jätta.

Osta mentorluse üks sessioon või pakett ja me võtame Sinuga ühendust 24 tunni jooksul, et leppida kokku sessiooni aeg.

Soovid enne ostu sooritamist täiendavat infot?

© Minu Raamat 2021 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501