fbpx

Autor

Kirjasta oma raamat ise!

Raamatu ise-kirjastamise koolitus

Kirjastamine – trükise välja andmine.

Raamatu ise-kirjastamine on tänapäeval üha enam populaarsust kogumas ning kättesaadav igaühele. Oled kirjastuselt saanud eitava vastuse või peale kirja saatmist on vaikus? Tean seda, olin aastaid tagasi ka ise selles olukorras, et anda oma käsikiri kirjastustele. Õnneks leidsin endale mentori, kes aitas mul 10 kuud hiljem oma ise-kirjastatud raamatut käes hoida.

Kirjasta oma raamat ise! Tundub hirmutav, liialt keeruline ja üle jõu käiv? Olles avaldanud 5 raamatut, siis julgen öelda, et mööda kindlaid samme on raamatu kirjastamine lihtne protsess.

Sellel koolitusel toon välja kogu oma teadmiste ja praktiliste kogemuste pagasi. Seda enda viie ja lisaks kümnete teiste autorite raamatute kirjastamise kohta. Annan Sulle samm-sammulise süsteemi, mida mööda saad muretult astuda oma raamatu avaldamise suunas. Kas Sinu raamat on alles idee sammus või oled kirjutanud kümneid lehekülgi? See koolitus sobib Sulle mõlemal juhul.

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

17.10.2021

Zoom

Raamatu ise-kirjastamine

Koolituse läbiviija

Tarvo Tobbi on raamatute “Confront Your Fears”, “Terviklik Taipamiste Raamat”, “Teekond” autor ning raamatute “15 Life-Changing Decisions” ja “The Better Business Book” kaasautor, millest viimane saavutas Amazonis TOP1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias. 

Tarvo Tobbi

Kliendid räägivad

See koolitus aitab Sind julgelt edasi unistamise faasist! Kui Sa päriselt soovid raamatu avaldamiseni jõuda (mitte lihtsalt uneleda selle mõtte ümber) ja Sul pole reaalselt ettekujutust, milliseid samme selleks teha tuleb, siis sel juhul on Tarvo koolitus lausa kohustuslik. 😉 Parim eesti keeles saadaolev selle valdkonna praktiline koolitus.
Liisa Kaasik

Osalesin Tarvo koolitusel “Kuidas kirjutada, kirjastada ja saada oma raamat müüma?” Mind huvitas väga just see keskmine osa.

Praktiliste e-raamatute väljaandmise kogemus on mul päris viisakas – kirjutanud olen e-raamatuid mõne aastaga 17 nimetust (raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja maksudest) ja e-raamatute müügiga saan kenasti hakkama – ainuüksi sel aastal neid üle 2500 eksemplari müünud. Aga vaat see paberraamatu väljaandmine tundus väga keeruline ja üle jõu käiv protsess. Kuna paberraamatuid küsitakse, siis läksin Tarvo koolitusele ja otsus oli õige. Tarvo rääkis teema kenasti lahti ja selgus, et pole midagi hullu, täiesti tehtav.

Koolitusest on möödunud vähem kui kaks kuud. Selle ajaga olen trükkinud oma esimese raamatu, müünud seda pea 100 eksemplari ja kohe tuleb trükist välja teine paberraamat, mida on juba esimesel ettetellimise päeval pea 60 eksemplari tellitud. Tee järele 😉

Krista Teearu

pilvebyroo.ee

Käisin Tarvo koolitusel ja sain ka paar mentorluse tundi, et mõista raamatu avaldamise telgitaguseid. Olin selleks ajaks valmis saanud oma esimese märkmiku ‘Creativist – Loovinimese Märkmik‘. Enim paelusid mind kirjastamise ja raamatu müümise teemad. Kogemust Tarvol jagub nii paber- kui ka e-raamatu väljaandmise puhul. Täiendavalt aitas ta paika saada strateegilised sammud, hinnastada märkmikku ning sain mõned nipid turundamise osas. Olen äärmiselt tänulik nende teadmiste eest, sest need on märkmiku edule reaalselt kaasa aidanud!

Merily Lillevälja

Ettevõtja & graafiline disainer, www.maffiti.net

Koolituselt saad

 • autori ärimudeli, nägemaks kuidas raamat aitab täiendavalt kaasa Sinu äritegevusele;
 • ülevaate keeletoimetusest, -korrektuurist ja väljastusülevaatusest;
 • ülevaate küljendusest ja kujundusest; 
 • ülevaate trükkimisest;
 • kontrollnimekirja isekirjastamiseks;
 • ülevaate raamatute müümise võimalustest Eestis ja välismaal;
 • ülevaate raamatu turundamise võimalustest Eestis ja välismaal;
 • kirjastamise, turundamise ja müümise projektijuhtimise faili;
 • vastused oma küsimustele, mis tekivad jooksvalt koolituse käigus.

Koolituse aeg ja asukoht 

17.10.2021

Zoom

}

Ajakava

10:30 – 11:00 kogunemine Zoomi
11:00 – 12:30 koolitus
12:30 – 13:30 lõuna
13:30 – 15:00 koolitus
15:00 – 15:30 paus
15:30 – 17:00 koolitus

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

17.10.2021

Zoom

Raamatu ise-kirjastamine

See koolitus on Sinule, kui

 • oled otsustanud avaldada raamatu;
 • soovid saada detailset vaadet kogu ise-kirjastamise protsessist;
 • tahad vältida enamlevinud alustavate autorite vigu ja säästa aega ning raha;
 • soovid oma avaldatud raamatuga mõjutada paljusid inimesi.

Kui ülal välja toodud punktid Sulle huvi ei paku, siis see koolitus ei ole kahjuks Sinule.

Rahulolu garantii

Kõigil meie koolitustel on 100% raha tagasi garantii. Kui Sa koolituse lõpus tunned, et ei saanud selgust selles, kuidas käib ise-kirjastamise protsess samm-sammuliselt või kuidas vältida enamlevinud autorite vigu, siis ütle seda meile koolituse lõpus ja me maksame Sulle kogu raha tagasi 5 tööpäeva jooksul! Ainuke tingimus on, et oled koolitusele kohale tulnud. Täiendavalt võid ikkagi osa saada koolitusega kaasa tulevatest boonustest.

Boonus

30 minutit personaalset mentorlust (25 euro väärtuses).

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

17.10.2021

Zoom

Raamatu ise-kirjastamine

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501