fbpx

Professionaal

Suurenda oma autoriteetsust!

PROFESSIONAAL

Minu Raamat on tänaseks koolitanud enam kui 300 inimest seoses raamatu avaldamisega. Selle käigus oleme leidnud, et on üks väga hästi eristuv grupp inimesi – nendeks on oma ala professionaalid.

Kes on professionaalid?

Professionaalid on inimesed kellel on oma ettevõte ja nad pakuvad oma klientidele kaupasid või teenuseid. Nendeks on näiteks investorid, raamatupidajad, loovettevõtjad, koolitajad, coachid, treenerid jne.

Keda Minu Raamat on juba aidanud?

Oleme esimese tegutsemisaasta jooksul aidanud kolmel oma ala professionaalil saada valmis nende raamatu. Iga koolitusega lisandub neid edulugusid veelgi.

Miks me sellest kirjutame?

Raamat on suurepärane vahend jõudmaks rohkemate inimesteni, kui seda puht füüsiliselt võimalik oleks. Igal kuu ostetakse meie autorite raamatuid nii Eestis kui ka välismaal. Autorid ei pruugi isegi igakord teada, kes raamatu ostis ja millisel motiivil ta seda tegi. Autor näeb ainult tulemit, milleks on raha tema pangakontol. Finantsilise poole pealt meeldibki Tarvole raamatute kirjutamise juures kõige enam see, et autorina teeb ta töö vaid ühe korra, kuid tulu jõuab temani lugematu arv kordi – seda ka 3 aastat tagasi tehtud töö eest.

Kas raamatu kirjutamisel on abi mentorist?

Tarvo, kes on Minu Raamatu üks asutajatest, on tänaseks avaldanud viis raamatut ja kuues raamat on õige pea ilmumas. Ta mäletab väga hästi, kui vaevaline oli esimese raamatu avaldamine. See protsess võttis tal aega neli aastat sest tal puudusid vastavad teadmised ja praktilised oskused. Ta hüppas ühest etapist teise, näiteks kirjutamisest kirjastamisesse, mis on kaks täiesti erineva eesmärgiga tegevust ja ei tohiks minutikski seguneda. Nii ta hüppas aastaid, kuni leidis omale mentori, kes andis talle täieliku ülevaate kogu protsessist ja vajalikest tegevustest.

Läbi nende kogemuste mõistis Tarvo mentori olulisust. Minu Raamat on sinu mentoriks olenemata sinu taustast, aidates sul jõuda rohkemate inimesteni, kui sa füüsiliselt teha jõuaksid.

Mida me teeme sinu raamatu avaldamiseks?

Minu Raamat keskendub sinu teadmiste ja praktiliste oskuste suurendamisele läbi koolituste ja mentorluse. Sina, kui oma ala professionaal tead ja oskad orienteeruda infos, mida sinu klient sinult ostab. Minu Raamat oskab omaltpoolt anda teadmised ja praktilised oskused, kuidas see info avaldada raamatuna ja viia rohkemate klientideni.

Kuidas me aitame sind raamatu avaldamise osas?

Minu Raamatul on kindel nelja sammuline süsteem, mida Tarvo on oma raamatute puhul kasutanud ja see on ennast hästi tõestanud. Seda saavad kinnitada ka ülal välja toodud oma ala professionaalid. Oma koolitustel ja mentorluses keskendume me nelja sammulisele süsteemile, milleks on kirjutamine, kirjastamine, müük ja turundus. Iga sammu võtame algosadeks ja teeme selgeks selle osised ning omavahelised seosed. Koolituste ja mentorluse lõpuks tekib iga sammu kohta väga kindel tegevuskava ehk sammud, mida raamatu avaldamise suunas peab tegema.

Osalesin Tarvo koolitusel “Kuidas kirjutada, kirjastada ja saada oma raamat müüma?” Mind huvitas väga just see keskmine osa.

Praktiliste e-raamatute väljaandmise kogemus on mul päris viisakas – kirjutanud olen e-raamatuid mõne aastaga 17 nimetust (raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja maksudest) ja e-raamatute müügiga saan kenasti hakkama – ainuüksi sel aastal neid üle 2500 eksemplari müünud. Aga vaat see paberraamatu väljaandmine tundus väga keeruline ja üle jõu käiv protsess. Kuna paberraamatuid küsitakse, siis läksin Tarvo koolitusele ja otsus oli õige. Tarvo rääkis teema kenasti lahti ja selgus, et pole midagi hullu, täiesti tehtav.

Koolitusest on möödunud vähem kui kaks kuud. Selle ajaga olen trükkinud oma esimese raamatu, müünud seda pea 100 eksemplari ja kohe tuleb trükist välja teine paberraamat, mida on juba esimesel ettetellimise päeval pea 60 eksemplari tellitud. Tee järele 😉

Krista Teearu

pilvebyroo.ee

Zoomi videokoolituse salvestus

Kirjuta ja kirjasta oma raamat ise! Tundub hirmutav, liialt keeruline ja üle jõu käiv? Olles välja andnud 5 raamatut, siis julgen öelda, et mööda kindlaid samme on raamatu kirjutamine ja kirjastamine lihtne protsess.

Sellel koolitusel toon välja kogu oma teadmiste ja praktiliste kogemuste pagasi, viie raamatu kirjutamise ja kirjastamise kohta. Annan sulle samm-sammulise süsteemi, mida mööda saad muretult astuda oma raamatu avaldamise suunas.

Kas sinu raamat on alles idee sammus või oled kirjutanud kümneid lehekülgi? See koolitus sobib sulle mõlemal juhul.

Koolituselt saad

 1. kindla arusaama oma raamatust, mis aitab mõista, et milline see on, kellele see on mõeldud ja kui atraktiivne on sinu idee;
 2. oma raamatu sisu ülesehituse, mis aitab sul oma idee organiseerida endale ja lugejale arusaadavalt;
 3. oma raamatu esmase ülevaate ’outline’, mis aitab sul orienteeruda sisu kirjutamisel;
 4. oma raamatu kontrollnimekirja ’checklisti’ käsikirja toimetamiseks, küljendamiseks, kujundamiseks ja trükkimiseks;
 5. oma raamatu eelarvestamise ja hinnastamise jaoks summad Eesti turu näidetel;
 6. ülevaate oma raamatu müügi- ja turustamise võimalustest Eestis ja ka mujal;
 7. ülevaatliku projektijuhtimise faili, mis aitab sul hoida fookust suurel pildil;
 8. ligipääsu minu koostööpartneritele, keda olen kasutanud oma raamatute avaldamiseks.

Koolitusel õpitu kasud

 • Saad kirjutada valmis käsikirja;
 • Lood toote, mis on professionaalne nii sisult ja ülesehituselt ning mida julged müüa oma klientidele;
 • Avaldatud raamatuga suurendad autoriteetsust oma valdkonnas;
 • Avaldatud raamat on eraldi kanal, mis võimaldab turundada sinu järgnevaid tooteid ja teenuseid;
 • Avaldatud raamatuga teenid lisaraha;
 • Avaldatud raamatuga saavad kliendid sind riskivabalt „proovida“;

Zoom videokoolituse maksumus

Koolituse maksumus on 89 eurot. Ostmiseks täida all olev vorm. Peale vormi täitmist saadetakse sulle vajalik info 24 tunni jooksul.

Koolitaja: Tarvo Tobbi

Koolituse kestvus

 • Sissejuhatus ja küsimustele vastamine – 1 tund, 31 minutit
 • Kirjutamine samm ja küsimustele vastamine – 2 tundi, 39 minutit
 • Kirjastmine samm ja küsimustele vastamine – 2 tundi, 8 minutit
 • Müümine samm ja küsimustele vastamine – 46 minutit
 • Turustamine samm ja küsimustele vastamine – 1 tund
 • Kokku: 7 tundi, 4 minutit

Ostmiseks täida all olev vorm. Peale vormi täitmist saadetakse sulle vajalik info 24 tunni jooksul.

NB: Igat videot on võimalik ka eraldi osta, ühe video maksumus 25 eurot, kokku 125 eurot. Ostes kõik videod saad koolituse 90 euroga, säästes sellega ca 30%. Koolituse kordajale on videokoolitus -50% ehk 45 euroga.

Osta zoomi videokoolituse salvestus

Ostmiseks täida vorm. Saadame Sulle vajaliku info 24 tunni jooksul.

Vali koolitus

Autor, koolitaja ja mentor Tarvo Tobbi

Tarvo Tobbi on raamatute “Confront Your Fears, “Terviklik Taipamiste Raamat, “Teekond” autor ning raamatute “15 Life-Changing Decisions ja “The Better Business Book kaasautor, millest viimane saavutas Amazonis TOP1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias. 2020 ilmub tema kuues raamat “Teadvuse Kasutamine Praktikas”.