fbpx

Professionaal

Suurenda oma autoriteetsust!

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

}
20.03.2021
Rahva Raamat - Literaat | Telliskivi 60-2i-hoone

Kuidas kirjutada ja kirjastada käsiraamat?

Hind 149,00

Kirjuta ja kirjasta oma raamat ise! Tundub hirmutav, liialt keeruline ja üle jõu käiv? Olles avaldanud 6 raamatut, siis julgen öelda, et mööda kindlaid samme on raamatu kirjutamine ja kirjastamine lihtne protsess.
 
Sellel koolitusel toon välja kogu oma teadmiste ja praktiliste kogemuste pagasi, kuue raamatu kirjutamise ja kirjastamise kohta. Annan sulle samm-sammulise süsteemi, mida mööda saad muretult asuda oma raamatu avaldamise suunas. Kas sinu raamat on alles idee sammus või oled kirjutanud kümneid lehekülgi? See koolitus sobib sulle mõlemal juhul.
 
Koolituselt saad
1. autori ärimudeli, nägemaks, et kuidas raamat aitab kaasa sinu brändi arengule;
2. kindla arusaama oma raamatust, mis aitab mõista, et milline see on, kellele see on mõeldud ja kui atraktiivne on sinu idee;
3. oma raamatu sisu ülesehituse, mis aitab sul oma idee organiseerida endale ja lugejale arusaadavalt;
4. oma raamatu esmase ülevaate ’outline’, mis aitab sul orienteeruda sisu kirjutamisel;
5. oma raamatu kontrollnimekirja ’checklisti’ käsikirja toimetamiseks, küljendamiseks, kujundamiseks ja trükkimiseks;
6. oma raamatu eelarvestamise ja hinnastamise jaoks summad Eesti turu näidetel, puudutan ka müüki Amazonis;
7. ülevaate oma raamatu müügi ja turundusvõimalustest Eestis ja ka mujal;
8. ülevaatliku projektijuhtimise faili, mis aitab sul hoida fookust suurel pildil;
9. ligipääsu minu koostööpartneritele, keda olen kasutanud oma raamatute avaldamiseks.
 
Koolitusel õpitu kasud
• Mõistad oma raamatu väärtust pikemas perspektiivis ja näed, et kas raamatute kirjutamine võiks olla sinu kutsumus
• Saad kirjutada valmis käsikirja;
• Lood toote, mis on professionaalne nii sisult ja ülesehituselt ning mida julged müüa oma klientidele;
• Avaldatud raamatuga suurendad autoriteetsust oma valdkonnas;
• Avaldatud raamat on eraldi kanal, mis võimaldab turundada sinu järgnevaid tooteid ja teenuseid;
• Avaldatud raamatuga teenid lisaraha;
• Avaldatud raamatuga saavad kliendid sind riskivabalt „proovida“;
 
Koolituse maksumus: 149 eurot.
 
Boonus: kingin igale osalejale 30 minutit (väärtuses 25 eurot) personaalset nõustamist peale koolitust, aitamaks Sul jõuda oma avaldatud raamatuni.
   
Raha tagasi garantii: kui tunned, et koolitus ei täitnud Sinu ootusi või ei andnud piisavalt väärtust, siis anna sellest teada ja maksame sulle kogu raha tagasi.
 
Koolitusele pääsevad 12 esimest kinnitatud registreerujat, sest soovin hoida grupi väikse ja tempo intensiivsena, et jõuda ka tekkinud küsimustele vastata ning lähtume ka riigi kehtestatud piirangutest.
 
Antud koolitus salvestatakse. Salvestisi võidakse hiljem kasutada Minu Raamatu avalikus kommunikatsioonis. Kui Sul tekib küsimusi või Sa ei soovi salvestusele jääda palun anna sellest teada kirjutades tarvo@minuraamat.ee.
 
Aadress: Rahva Raamat – Literaat, Telliskivi 60-2i-hoone
 
Parkimine: tasuline, tsoon EP86
 
Koolitaja: Tarvo Tobbi
 
Koolituse ajakava
• 9:30 – 10:00 saabumine
• 10:00 – 11:30 koolitus
• 11:30 – 12:00 paus
• 12:00 – 13:30 koolitus
• 13:30 – 14:30 lõuna
• 14:30 – 16:00 koolitus
• 16:00 – 16:30 paus
• 16:30 – 18:00 koolitus

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

}
20.03.2021
Rahva Raamat - Literaat | Telliskivi 60-2i-hoone

Kuidas kirjutada ja kirjastada käsiraamat?

Hind 149,00

PROFESSIONAAL

Kes on professionaalid?

Professionaalid on inimesed kellel on oma ettevõte ja nad pakuvad oma klientidele kaupasid või teenuseid. Nendeks on näiteks investorid, raamatupidajad, loovettevõtjad, koolitajad, coachid, treenerid jne.

Keda Minu Raamat on juba aidanud?

Oleme esimese tegutsemisaasta jooksul aidanud kolmel oma ala professionaalil saada valmis nende raamatu. Iga koolitusega lisandub neid edulugusid veelgi.

Miks me sellest kirjutame?

Raamat on suurepärane vahend jõudmaks rohkemate inimesteni, kui see puht füüsiliselt võimalik on. Igal kuu ostetakse meie autorite raamatuid nii Eestis kui välismaal. Autorid ei pruugi isegi igakord teada, kes raamatu ostis ja millisel motiivil ta seda tegi. Autor näeb ainult tulemit, milleks on raha tema pangakontol. Finantsilise poole pealt meeldibki Tarvole raamatute kirjutamise juures kõige enam see, et autorina teeb ta töö vaid ühe korra, kuid tulu jõuab temani lugematu arv kordi – seda ka 3 aastat tagasi tehtud töö eest.

Kas raamatu kirjutamisel on abi mentorist?

Tarvo, kes on Minu Raamatu üks asutajatest, on tänaseks avaldanud viis raamatut. Ta mäletab väga hästi, kui vaevaline oli esimese raamatu avaldamine. See protsess võttis tal aega neli aastat sest tal puudusid vastavad teadmised ja praktilised oskused. Ta hüppas ühest etapist teise, näiteks kirjutamisest kirjastamisesse, mis on kaks täiesti erineva eesmärgiga tegevust ja ei tohiks minutikski seguneda. Nii ta hüppas aastaid, kuni leidis omale mentori, kes andis talle täieliku ülevaate kogu protsessist ja vajalikest tegevustest.

Läbi nende kogemuste mõistis Tarvo mentori olulisust. Minu Raamat on sinu mentoriks olenemata sinu taustast, aidates sul jõuda rohkemate inimesteni, kui sa füüsiliselt ise jõuaksid.

Mida me teeme sinu raamatu avaldamiseks?

Minu Raamat keskendub sinu teadmiste ja praktiliste oskuste suurendamisele läbi koolituste. Sina, kui oma ala professionaal tead ja oskad orienteeruda infos, mida sinu klient sinult ostab. Minu Raamat oskab omaltpoolt anda teadmised ja praktilised oskused, kuidas see info avaldada raamatuna ja viia rohkemate klientideni.

Kuidas me aitame sind raamatu avaldamise osas?

Minu Raamatul on kindel viie sammuline süsteem, mida Tarvo on oma raamatute puhul kasutanud ja see on ennast hästi tõestanud. Seda saavad kinnitada ka ülal välja toodud oma ala professionaalid. Oma koolitustel keskendume viie sammulisele süsteemile, milleks on autori ärimudel, kirjutamine, kirjastamine, müük ja turundus. Iga sammu võtame algosadeks ja teeme selgeks selle osised ning omavahelised seosed. Koolituse lõpuks tekib iga sammu kohta väga kindel tegevuskava, mida raamatu avaldamise suunas peab tegema.

Osalesin Tarvo koolitusel “Kuidas kirjutada, kirjastada ja saada oma raamat müüma?” 25.augustil. Mind huvitas väga just see keskmine osa.

Praktiliste e-raamatute väljaandmise kogemus on mul päris viisakas – kirjutanud olen e-raamatuid mõne aastaga 17 nimetust (raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja maksudest) ja e-raamatute müügiga saan kenasti hakkama – ainuüksi sel aastal neid üle 2500 eksemplari müünud. Aga vaat see paberraamatu väljaandmine tundus väga keeruline ja üle jõu käiv protsess. Kuna paberraamatuid küsitakse, siis läksin Tarvo koolitusele ja otsus oli õige. Tarvo rääkis teema kenasti lahti ja selgus, et pole midagi hullu, täiesti tehtav.

Koolitusest on möödunud vähem kui kaks kuud. Selle ajaga olen trükkinud oma esimese raamatu, müünud seda pea 100 eksemplari ja kohe tuleb trükist välja teine paberraamat, mida on juba esimesel ettetellimise päeval pea 60 eksemplari tellitud. Tee järele 😉

Krista Teearu

pilvebyroo.ee

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

}
20.03.2021
Rahva Raamat - Literaat | Telliskivi 60-2i-hoone

Kuidas kirjutada ja kirjastada käsiraamat?

Hind 149,00

Autor ja koolitaja Tarvo Tobbi

Tarvo Tobbi on raamatute “Confront Your Fears, “Terviklik Taipamiste Raamat, “Teekond” autor ning raamatute “15 Life-Changing Decisions ja “The Better Business Book kaasautor, millest viimane saavutas Amazonis TOP1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias. 2020 ilmub tema kuues raamat “Minu Ärkamise Lugu”.

© Minu Raamat 2021 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501