fbpx

Minu Raamat

Ideest raamatuni

Minu Raamat meeskond

Tarvo Tobbi

Käsiraamatute suund

Confront Your Fears autor

15 Life-Changing Decision kaasautor

Terviklik taipamiste raamat autor

Teekond luulekogu autor

The Better Business Book Volume 4 kaasautor

Sigrit Säga

Ilukirjanduslik suund

Rinaldo Olberg

Strateegiline suund

15 Life-Changing Decision kaasautor

Minu Raamat lugu

Meie lugu sai alguse nii nagu saab alguse iga autori lugu – suur tahtmine end väljendada ja aidata teisi. See on koht, kus valu vaikida on suurem, kui hirm avada end ja oma loomingut maailmale. Tol hetkel tundus see vaid ühe alustava autori võitlus, murda läbi enda piirangutest, kuid täna tagasi vaadates võime öelda, et see oli ühtlasi ka Minu Raamatu tegelik sünnikoht.

Jõudnuna siia kohta – kus tead, et MIKS Sa soovid raamatut kirjutada, on lahendatud enamus alustava autori raskusi. Jäänud on veel vastata kahele küsimusele, MIDA tuleb selleks teha ja KUIDAS seda siis teha. Täna koondame Minu Raamatus kogu vajaliku info alustavale ja vähekogenud autorile raamatu(te) kirjutamise ja avaldamise kohta. Toome välja kõik selle, millest enamus kirjastusi ei julge rääkida.

Meid on liigutanud üks ütlus: “Surnuaed on rikkaim koht maamunal, sest siin asetsevad lood, mis on rääkimata, maalid, mis on maalimata ja raamatud, mis on jäänud kirjutamata.” Me usume, et igaüks on võimeline kirjutama raamatu sest see raamat on igas inimeses. Meie südame soov on aidata neid, kes soovivad selle raamatu endast välja tuua – panna kirja need rääkimata lood, maalida mitte pintsli vaid sõnadega ja avaldada raamat – olles siinkohal ka aja- ja rahasäästlik.

Professionaalidena aitame läbi murda piirangutest, millesse alustavad autorid end tihti seavad ning aitame orienteeruda valearusaamade ja müütide laburündis. Sa ei pea vastama kuhjade kaupa kriteeriumitele, et raamatut kirjutada – see kõik on üleliigne, aegunud ja koormav. Toome Sinuni teadmised, mis aitavad Sul oma raamatu kirjutada ja avaldada ning oleme selle jaoks loonud mitmed erinevad võimalused, alustades tasuta webinaridega ja lõpetades kirjastamisega.

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501