fbpx

Merle Immonen

Tervis ja Heaolu!

Allikas Vol. 1

Osta e-raamat!

Osta käsiraamat “Allikas Vol. 1 – Tervis ja heaolu

Hind 14,99

Allikas Vol. 1

“Allika” 1. köide on minu esimene raamat; see on klassikaline käsiraamat ja mõeldud igale vanusele, vaatamata kultuurist või päritolust.

Meie hulgas leidub tuhandeid inimesi, kelle haigused on jäänud diagnoosimata või pole leitud haiguse põhjustajaid. Raamat “Allikas” aitab leida vastuse ka kõige keerulisematele küsimustele ja saada võimaluse korral abi. “Allikas” toob välja selgelt teaduslikud faktid ja samas pakub mitmeid alternatiivseid lahendusi, kuidas hoolitseda paremini oma keha ja psüühilise tasakaalu eest.

Raamatus jagatakse ka retsepte, kuidas kodus valmistada ökoloogilist ja tervislikku hambapastat, taimset jooki, juustu ja jogurtit või šokolaadi − säästes raha ja loodust.

Merle Immonen - Tervis ja Heaolu Allikas Vol. 1

Raamatu autor

Merle Immonen on käsiraamatu “Allikas” autor, terapeut, kunstnik ja muusik. Tema järjepidev eneseareng ja märkimisväärsed tulemused on julgustanud teda jagama kogutud informatsiooni laiale üldsusele.

Merle jaoks on kõige olulisem aidata inimestel lahendada nende terviseprobleeme − see ongi tema tähtsaim missioon. Tema esimesed arengusammud hakkasid väljenduma läbi muusika, laulmisega alustas ta juba kolmeaastaselt. Järgmiseks tärkas temas kunstnik, teda paelus ruumide sisekujundus. Hiljem saabusid erinevad alternatiivmeditsiini õpingud ja seejärel hakkas ta maalima terapeutilisi maale, mida peab tähtsaimaks perioodiks oma elus. Merle töötab praegu professionaalselt neis eri valdkondades, neid omavahel ühendades.

Kui soovid olla kursis Merle Immoneni tegemistega ja temalt nõu saada, mine aadressile www.merleimmonen.com.

Merle Immonen

Osta käsiraamat “Allikas Vol. 1 – Tervis ja heaolu

Hind 14,99

Intervjuu autoriga

© Minu Raamat 2020 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501