fbpx

Kirjuta käsiraamat!

Suurendada müüki ja autoriteetsust.

Avalda suuremat mõju oma valdkonnas

Oma valdkonna professionaalina tuleb pidevalt leida uusi viise jõudmaks soovitud sihtrühmani, olgu selleks oma äri või autoriteetsuse kasvatamine.

Olen kohtunud paljude erinevate valdkondade professionaalidega, ettevõtjate, treenerite, koolitajate, terapeutide, investorite jne – mõistan nende tõsiselt võetavust läbi selle kui palju nad on nõus pingutama (eriti Eestis). Kas nad pakuvad vaid üht teenust või on nad avaldanud ka raamatu. See lihtne vaade aitab eristada keskpäraseid nendest, kes võtavad oma tegemisi tõsiselt.

Mentorluse kogemus

Oma teekonna alguses – algaja autorina puudus mul eestikeelne info raamatu avaldamiseks. Isegi kui leidsin tükikesi oli see laiali mööda erinevaid blogisid ja artikleid. Ma ei leidnud raamatu avaldamise kohta terviklikku infot ja mind valdas suur segadus. Alles peale seda, kui leidsin omale mentori avaldasin esimese raamatu 9 kuud hiljem. Kõige kasulikumaks osutus mentorluse käigus minu olukorrast lähtuvad juhised, mis aitasid mul vältida mitmeid vigu ja tegi kogu raamatu avaldamise protsessi oluliselt lihtsamaks. Tänaseks olen avaldanud 5 raamatut, milles üks saavutas Amazonis oma kategoorias ka TOP 1 koha, lisaks olen aidanud kaasa kümnete teiste raamatute ilmumisele.

Tarvo Tobbi, Minu Raamatu käsiraamatute mentor

Käsiraamatu mentorist

Tarvo Tobbi on raamatute “Confront Your Fears”, “Terviklik Taipamiste Raamat”, “Teekond” autor ning raamatute “15 Life-Changing Decisions” ja “The Better Business Book” kaasautor, millest viimane saavutas Amazonis TOP1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias. 

Tarvo Tobbi

Kliendid räägivad

Hakkasin Tarvo mentorlust kasutama kui alustasin raamatu “Sõõm metsaõhku. Metsalood” projekti juhtimist. Kuna raamatu kirjastamine oli kui pea ees võõrasse vette hüppamine vajasin täiendavat abi. Tarvoga kohtumised on alati olnud positiivsed, informatiivsed ja hästi innustavad. Koos käisime läbi kõik etapid ja sain väga palju praktilisi teadmisi. Soovitan kõigile kes alustavad ise raamatu kirjutamist ja soovivad abi ning tuge saada kõige kirjastamisega kaasnevaga! Mentorluse kasutamist soovitan väga ka enda ajasäästmise ja effektiivsuse tõstmise eesmärgil!
Terje Oim

Ettevõtja, projektijuht, turundaja, www.metsikkuu.com

Tarvo mentordamine eemaldas, puhastas ja lahustas kõik raamatu kirjutamisega seotud kõhklused, kahtlused, teadmatused, segadused ja hirmud. Kõndisime läbi kõik etapid ideest raamatu valmimise ja müümiseni. Tema mentordamine on kingitus igaühele, kes kunagi raamatut kirjutada soovivad või on kirjutanud ja uut hingamist või inspiratsiooni vajavad.

Terje Mander

Ettevõtja, nõustaja, koolitaja, www.terjemander.com

Käisin Tarvo koolitusel ja sain ka paar mentorluse tundi, et mõista raamatu avaldamise telgitaguseid. Olin selleks ajaks valmis saanud oma esimese märkmiku ‘Creativist – Loovinimese Märkmik‘. Enim paelusid mind kirjastamise ja raamatu müümise teemad. Kogemust Tarvol jagub nii paber- kui ka e-raamatu väljaandmise puhul. Täiendavalt aitas ta paika saada strateegilised sammud, hinnastada märkmikku ning sain mõned nipid turundamise osas. Olen äärmiselt tänulik nende teadmiste eest, sest need on märkmiku edule reaalselt kaasa aidanud!

Merily Lillevälja

Ettevõtja & graafiline disainer, www.maffiti.net

Minu jaoks kõige suurem väärtus oligi see, et sain julgust Hooandjasse minna. Kuna kirjastused kas üldse ei vastanud või ütlesid, et nad ei saa minu raamatut välja anda, siis minu jaoks oli see alguses suur pettumus. Ma küll olin mõelnud Hooandja peale, aga kartsin ebaõnnestuda. Kui Tarvoga Zoomi-teel vestlesime, siis ta mainiski, et ta usub, et mu projekt võiks õnnestuda. Ja et mul ei ole ju tegelikult midagi kaotada. Ja nii ma siis võtsin julguse kokku ja läksin Hooandjasse! Selle tulemus ongi see, et sügisel ilmub mu raamat, mille annan ilma kirjastuseta välja. Kui ma poleks saanud indu juurde Hooandjasse minekuks, siis oleksin endiselt veel samas punktis, sest ise ma kahjuks poleks saanud raamatut oma kuludega välja anda. Nüüd on küll palju asjaajamist, aga kogemus missugune! Nii et selle väärtuse saabki kokku võtta niimoodi, et Tarvo julgustas mind Hooandjat proovima. Ja see õnnestus – nii et olen igavesti tänulik talle selle 30-minutilise mentorluse eest, mille tulemuseks on mu enda raamat! Aga ka üldiselt sain indu juurde, et oma hobikorras kirjutamist tulevikus teistmoodi proovile panna.

Jaanika Elias

Suhteraamatu "Suhtesõltlasest õnnelikuks abielunaiseks" autor

Pöördusin Tarvo poole, kui tahtsin avaldada oma esimest raamatut „Meditsatsioon. Fotomeditatsioonid”. Tänu mentorlusele saingi teada raamatu ise-kirjastamiseks vajalikud etapid ja selgus, et neid tegevusi, mida ise kirjastades teha tuleb, pole mitte vähe. Muidugi on  hea, kui sellise loomingulise protsessi käigus on võimalik asjatundjaga nõu pidada! Tarvo juhendas mind ka Hooandjas oma projektile toetust koguma ja inspireeris kirjutamisel ette tulevatest takistustest üle saama. Mentorluse käigus tekkis alati uusi põnevaid ideid. Tänu mentorlusele ja ise-kirjastamisele ilmus raamat just sellisena nagu ma seda ette kujutasin! Pean Tarmot usaldusväärseks ja professionaalseks mentoriks, kes jagab hea meelega oma kogemusi.

Annika Reinumägi

Ettevõtja, autor, www.terviseviis.ee

Mentorlusega saad

  • autori ärimudeli, nägemaks, et kuidas raamat aitab kaasa Sinu äri arengule;
  • kirjutamise jaoks sisu ülesehituse, mis aitab Sul oma raamatut organiseerida endale ja lugejale arusaadavalt;
  • kirjastamise jaoks raamatu kontrollnimekirja ’checklisti  käsikirja kulude eelarvestamiseks, toimetamiseks, küljendamiseks, kujundamiseks ja trükkimiseks;
  • müümise jaoks raamatu hinnastamise ja müügivõimalused Eestis ning välispool;
  • turundamise jaoks kindla arusaama oma raamatust, mis aitab mõista, kellele see on mõeldud, kui atraktiivne see on ja millised võimalused on turustamiseks Eestis ning väljaspool;
  • ülevaatliku projektijuhtimise faili, mis aitab Sul hoida fookust suurel pildil;
  • ligipääsu minu koostööpartneritele, kelle abi olen kasutanud oma ja klientide raamatute avaldamiseks;
  • iga sessiooni käigus vastavad juhised Sinu praegusele olukorrale.

Kumba valida?

Hind 50€

Hind 150€

Rahulolu garantii

Minu Raamatus soovime, et saaksid meie koostööst võimalikult palju kasu. Jah, meie mentorlusele kehtib 100% raha tagasi garantii. Kui Sa leiad, et ei saanud mentorluselt oma küsimustele vastuseid või juhul kui mentorlus ei andnud Sulle oodatud kasu, siis ütle seda sessiooni lõpus ja me maksame Sulle 5 tööpäeva jooksul kogu raha tagasi, küsimusi küsimata! Mentorluse juurde käivad projektijuhtimise failid võid endale jätta.

Osta mentorluse üks sessioon või pakett ja me võtame Sinuga ühendust 24 tunni jooksul, et leppida kokku sessiooni aeg.

Soovid enne ostu sooritamist täiendavat infot?

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501