fbpx

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Kas oled valmis looma oma esimese skaleeritava toote, käsiraamatu?

“Kirjutame käsiraamatu” 8-nädalane meistrikursus on loodud just selleks, et aidata Sul kirjutada valmis oma käsiraamatu käsikiri. Saa teada kõik raamatu kirjutamisest ja kirjastamisest. Avaldada oma raamat ise ja hakka eksperdina looma suuremat mõju oma valdkonnas.

Selleks, et saaksid takistusteta valmis oma käsiraamatu käsikirja, aitan Sul kaheksa nädala jooksul samm-sammult läbi käia kogu raamatu avaldamise protsessi.
Alustame juba 17. augustil!

EEE pilt programmist

OSALEDES SAAD LIGIPÄÄSU

Z

“Kirjutame käsiraamatu” otse-eetris 8-nädalasele meistrikursusele ja tähtajatu ligipääsu salvestistele (väärtus 799€)

Z

"Käsiraamatu isekirjastamise” meistriklassile – virtuaalse ürituse 2 piletit (väärtus 249€)

Z

Käsiraamatu struktuuri töövihikule (väärtus 99€)

Z

Käsiraamatu mindmapile (väärtus 49€)

KOGUVÄÄRTUS 1196€

Kolm makset 97€ või üks makse 249€

Saa TÄHTAJATU LIGIPÄÄS „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursuste videotele, 8-nädalasele mentorlusele, käsiraamatu isekirjastamise meistriklassile ja muudele boonustele!

Saadaval vaid 15 kohta!

“Kirjutame käsiraamatu” osalenute tagasiside:

Suurepärane võimalus saada seeme oma elustiili eksperdi ärimudel loomiseks. Vinge toetus ja raamistik ning grupp inimesi, kes panevad õla alla ja aitavad sisuliselt kaasa. Meeldis plaan kirjutamiseks ja abiks oli väga teadlik mentor.

Silja Siller

Koolitaja, joogaõpetaja ja coach

Tarvo viib Sind raamatu ideest kuni käsiraamatu valmis kirjutamiseni „käest kinni“, sõna otseses mõttes. Ka tema oskus asju lihtsalt selgitada on imetlusväärne.

Triin Tsorits

NOEXCUSE LIFESTYLE, BODY ja MINDSET brändide looja, coach, koolitaja, inspireerija, autor ja personaaltreener

Kursus on hästi struktuurselt üles ehitatud. Annab kätte konkreetsed tööriistad, kuidas raamatu mustand käsikiri valmis saada. Mentori otsene toetus ja tugi olid suureks innustuseks ning grupiliikmete ideed ja küsimused aitasid paremini mõtestada oma tegemist. Suur aitäh!

Mariliis Lukk

Pesapuu Perekeskus

Mul ei olnud kindlat soovi kirjutada raamatut, kuid mind kõnetas pakkumine saada eksperdiks. Mentorluse käigus tekkis kindel soov päris oma raamat kirjutada. Nii tekkis ka tervikpilt kuidas oma ideest ehitada elustiili eksperdi ärimudel.

Kristi Roosimägi

Treener ja koolitaja

Kui oled unistanud raamatu kirjutamisest, siis see on õige koht. Jõuad unistamisest reaalsete tulemusteni. Saad täpselt teada, mida, kuidas ja kellele kirjutada, nii et see jõuaks lugejani, et see puudutaks, et raamat oleks loogiliselt ja lugejasõbralikult kirjutatud.

Katrin Bouziane

Ettevõtte juht ja raamatupidaja

Toimus raamatu kirjutamiseks vajaliku ruumi loomine, inspireerimine, oma praktiliste kogemuste, ka ämbrite jagamine. Sain kõik vajaliku ühe korrektse käsiraamatu kirjutamiseks ja kirjastamiseks.

Riinu Rätsep

Toitumisterapeut

Informatiivne ja suurt toetust pakkuv programm neile, kellel on käsikiri kirjutamisel. Programmis osalemine annab praktilisi juhtnööre ja kasulikke abivahendeid nagu näiteks raamatu käsikirja mindmap või raamatu struktuuri töövihik, millest on väga palju abi esmakirjutajale. Programmiga tuleb kaasa palju boonuseid ja materjale, mida saab ka programmi lõppedes aina uuesti ja uuesti läbi vaadata. Programmi juhib kogemustega mentor Tarvo Tobbi, kes on ise mitme raamatu autor ja ta jagab meelsasti teadmisi, kogemusi ja nõuandeid raamatu kaante vahele jõudmise erinevatest etappidest.

Mai-Liis Pille

Joogatreener ja massaaziõpetaja

BOONUSED käsiraamatu kirjutamise ja kirjastamise kohta, mida keegi teine sulle ei õpeta!

“Kirjutame käsiraamatu” otse-eetris 8-nädalane meistrikursus

N

8-nädalane mentorlus ja tähtajatu ligipääs salvestistele

N

Saad teada kuidas kirjutada paeluvat sissejuhatust, ehitada üles eksperdi positsioon ja oma lugu ning kuidas tuua välja raamistik, mis on lugejale loogiline ja arusaadav.

N

Väärtus 799€

“Käsiraamatu isekirjastamise” meistriklassi 2 piletit

N

17. oktoobril toimuv 6-tunnine zoomi meistriklass

N

Saad teada, kõik selle, millest traditsioonilised kirjastused ei räägi. Näitan kuidas toimub käsiraamatu ise-kirjastamine, kuidas on võimalik oma raamatut Eestis ja välismaal müüa ning milliseid turundusvõimalusi neil turgudel kasutada.

N

Väärtus 249€

Käsiraamatu struktuuri töövihik

N

Kirjuta murevabalt ja loogiliselt

N

Töövihikus on abistavad küsimused, millele vastates on käsiraamatu kirjutamine üles ehitatud loogiliselt ja arusaadavalt.

N

Väärtus 99€

Käsiraamatu struktuuri mõttekaart (mindmap)

N

Loo oma käsiraamatule sujuv struktuur

N

Mõttekaardi (mindmap) abiga on Sul võimalik luua käsiraamatule sujuv struktuur ja hoida selgust õpetuse raamistikus, aidates kaasa raamatu sisu sujuvale kirjutamisele.

N

Väärtus 49€

Rahulolu garantii

Ostule kehtib raha tagasi garantii. Kui tunned mingil põhjusel, et see kursus ei täida Sinu ootusi, siis anna sellest märku (14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist) ja maksame sulle 100% raha tagasi.

Saa TÄHTAJATU LIGIPÄÄS „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursuste videotele, 8-nädalasele mentorlusele, käsiraamatu isekirjastamise meistriklassile ja muudele boonustele!

Saadaval vaid 15 kohta!

Tulevane käsiraamatu autor!

Sul on võimalus saada ligipääs teadmistele, mida olen kasutanud käsiraamatute kirjutamiseks ja aidanud kümnetel autoritel oma raamatuid avaldada.

Kui tahad luua suuremat mõju oma valdkonnas, olenemata sellest, milline on Sinu varasem kirjutamiskogemus, siis „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursus on just Sinu jaoks!

Olen kokku pannud kõik, mis Sul on vaja, et kirjutada valmis oma raamatu käsikiri ning see ka edukalt kirjastada.

Kujuta ette, milline näeb välja Sinu eksperdi kuvand:

  • kui Sul on avaldatud isiklik käsiraamat,
  • kui Sinuni tulevad päringud klientidelt, keda Sa armastad teenindada,
  • kui Sinu raamat aitab Sul turundada ja müüa Sinu kompetentsi.

Kliki all oleval nupul, et saada ligipääs „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursusele ja kõikidele boonustele!

Sulle abiks ja toeks!

Tarvo Tobbi

Soovid kirjutada käsiraamatut, aga Sul on veel küsimusi

K: Mida „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursus endast kujutab?

„Kirjutame käsiraamatu“ (ehk KK) meistrikursus on 8-nädalane praktiline mentorluse seeria, mille peamine eesmärk on viia osalejad läbi käsiraamatu kirjutamise protsessist. Kursusega on kaasas täiendavad materjalid ja töövihik, mis aitavad õpitut struktureerida ja praktilisse kasutusse viia.

K: Kuidas erineb „Käsiraamatu kirjutamise“ meistrikursus teistest kursustest?

„Käsiraamatu kirjutamise“ meistrikursus on suures osas tulemustele orienteeritud. Jagan Sinuga oma teadmisi, aga põhirõhk on reaalsete tulemuste loomisel. Otse-eetris läbiviidavad mentorluse sessioonidelt saad info kirjutamise kohta, kuid ühiste kirjutamise sessioonide käigus aitan Sul liikuda valmis käsikirja suunas.

K: Väljakutse tundus lahe, aga ma ei tea kas saan hakkama käsiraamatu kirjutamisega?

Kas soovid avaldada oma valdkonnas suuremat mõju? Kui jah, siis saad hakkama! Aitan Sind igal sammul ja kogu kursuse vältel. Isegi vaid idee puhul on Sul võimalik jõuda kursuse lõpus käsikirja valmimiseni.

K: Ma pole kirjutamises vilunud, kas saan hakkama?

Jah. Üks kursuse boonustest on käsiraamatu struktuuri töövihik. Piisab sellest, et oskad vastata töövihikus välja toodud küsimustele, mille käigus kujuneb Sul vilumus kirjutada oma sihtrühmale parimal viisil.

K: Kui palju raha ma pean investeerima?

Saad meistrikursusega algust teha juba 97€ eest (kolm makset) või ühekordse 249€ suuruse investeeringuga.

K: Soovin ühineda „Kirjutame käsiraamatu“ meistrikursusele kolme maksega, kuidas tasuda teine ja kolmas makse?

Esimene makse teostatakse automaatselt kursusega liitudes. Teise ja kolmanda makse puhul esitame arve, mis tuleb tasuda ülekandega.

K: Millal kursus algab? Millal saan ligipääsu boonustele?

KK meistrikursus algab 17. augustil sissejuhatava mentorluse sessiooniga. Kursus kestab 8-nädalat (16. august – 17. oktoober). Mentorluse otse-eetris sessioonid toimuvad 2 korda nädalas, peamiselt: teisipäeviti kell 19:30 (EEST) ja laupäeviti kell 19:30 (EEST).

Ligipääsu boonustele saavad kõik osalejad esimese meistrikursuse nädala jooksul (16-22 august).

K: Kui kaua see pakkumine kehtib?

Pakkumine lõpeb pühapäeval (15. august) kell 23:45.

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501