fbpx

Kirjastame Sinu raamatu

Raamat kätte lahendus!

Toome Sinu raamatu ellu!

Raamatu kirjastamine

Soovid kirjastada raamatut aga Sul puuduvad selle kohta teadmised ja oskused? Sul on raamatu idee, kuid vajad tehnilist teostust?

Ei ole probleemi, täida vorm ja räägi lähemalt oma ideest ning koos vaatame, et kuidas raamat ellu tuua.

Raamatu kirjastamisel järgin 6 olulist sammu:

  • Autori ärimudel – autori ärimudeli eesmärk on vaadata suuremat pilti, et kuidas antud raamat võimendaks Sinu ettevõtmisi.
  • Müüdid – müütide eesmärk on neid teadvustada ja neisse mitte takerduda.
  • Kirjutamine – kirjutamise eesmärk on valmis saada mustand käsikiri.
  • Kirjastamine – kirjastamise eesmärk on valmis saada füüsiline või digitaalne toode. Hõlmab see endas toimetamist, korrigeerimist, väljastusülevaatust, küljendamist, kujundamist, trükkimist ja e-raamatu loomist.
  • Müümine – müümise eesmärk on saada toimima tarneahel ja sõlmida vajalikud lepingud koostööpartneritega.
  • Turustamine – turustamise eesmärk on teha võimalikult suurt „lärmi“, et potentsiaalsed kliendid muutuksid ostjateks ja pikaaegseteks fännideks.

Kui näed, et saan Sulle oma teadmiste ja oskustega abiks olla siis võta ühendust ja räägime lähemalt.

projektijuht

Tarvo Tobbi

Enda raamatute kirjastamine on viinud mind ka klientide raamatute kirjastamiseni. Olen tänaseks seotud 3 erineva kirjastusega ja aidanud kirjastada üle 10 raamatu.

Aitan ka Sinu raamatu ellu tuua.

Tarvo Tobbi

Kliendid räägivad

Suurim väärtus, mille sain Minu Raamatu kirjastuse teenuse kasutamisest oli emotsioon, mis kaasnes raamatu valmimisega ja reaalse trükise käeshoidmisega. Tänu Minu Raamatule sain olla ise kirjanikurollis hoides täna käes omaenda kirjutatud luuleraamatut. Ilma Minu Raamatuta ei oleks ma enda ideed ehk üldse ellu viia saanudki. Julgustan Minu Raamatuga ühendust võtta – nad aitavad kindlasti, isegi kui tundub, et olukord ei ole paljulubav. Minu Raamatu meeskond on väga sõbralik ning igati koostööaldis, olles ka vastutulelik. Probleemide korral aitavad nad kindlasti leida lahenduse. Soovin lisada, et Minu Raamat annab väga suuresti võimalusi just ise enda raamatu disaini ja olemuse üle otsustada. Samaegselt toetavad ja annavad soovitusi alustavale kirjanikule, millise väljanägemisega raamat tulla võiks. Nendega koostööd tehes tundsin end tõepoolest nagu päris kirjanik.

Gretlin Aruoja

Autor, Maitse minu esimesi kokkukeedetud ridu

Raamatu kirjutamine oli mulle väga huvitav ja inspireeriv kogemus. Ma ei oleks iial uskunud, et ma millegi sellisega hakkama saan. Olen ääretult õnnelik, et julgesin selle väljakutse vastu võtta. Enam ei julge kinnitada, et ma seda elus rohkem ei tee. Mul oli oma eesmärk, miks ma seda raamatut kirjutasin ja see andis julgust ning indu, kui tundsin, et olen murdumas. Sellest kõigest sündis midagi väga toredat ja väärtuslikku. See emotsioon, hoida käes enda kirjutatud trükisooja raamat on kirjeldamatu kogemus. Julgustan kõiki, kes hinges soovivad raamatut kirjutada, kuid puudub selleks julgus. Hakake pihta! Võtke ühendust Minu Raamat kirjastusega. Tarvo Tobbi on teile parim motivaator ja innustaja teie unistuste täitmisel. Aitäh, Tarvo abi ja juhtnööride eest!

Janne Enok

Autor, Rohula tänava poiss

Jagasin oma raamatu käsikirja juba kirjutamise ajal jooksvalt mitmete sõprade-tuttavatega, ning ühel hetkel hakkasin tundma, et sündimas on midagi, mis vajab päriselt avaldamist. Tundsin, et tavalised kirjastused mind ei tõmba – ma ei tahaks anda otsuseid oma raamatu üle kellegi teise kätte, vaid pigem võiksin raamatu teha teoks ise, astudes iga sammu just nii, nagu ma ise õigeks pean. Samas puudus mul täielikult raamatu avaldamise kogemus. Mul on väga suur rõõm, et leidsin Minu Raamatu – tänu neile sai mu raamat teoks täpselt nii, nagu unistasin. Tellisin kõigepealt käsikirjale tagasiside saamisse teenuse. Sigrit luges käsikirja läbi ja andis palju väärtuslikke mõtteid, alustades sõnastust ja peatükkideks jagamist puudutavate ettepanekutega ja lõpetades turundusideedega. Hiljem valisin Minu Raamatu oma raamatute müügiplatvormiks ning Tarvo oli mulle hindamatuks abiks kõigi raamatu avaldamisega seonduvate tehniliste detailidega, millest ma ei tahtnud end üksi läbi murdma hakata. Kogu koostöö Sigriti ja Tarvoga on olnud väga sujuv ja meeldiv, olen saanud kogeda suurt vastutulelikkust ja minu soovidega arvestamist.
Katrin Read

https://minuraamat.ee/katrin-read/

Olen südamest tänulik Minu Raamatu meeskonnale, kes minu raamatu „Muinasjutt vabadusest“ valmimisse olulise panuse andsid. Protsess raamatu ideest kuni avaldamiseni on keerukas ja mitmetahuline ning on väga tänuväärne, et Tarvo on koondanud kokku kõik vajaminevad juhised raamatute valmimiseks ning neid jagab. Suureks abiks on see eriti alustavatele kirjanikele, kuid kasulikke näpunäiteid leiavad needki, kes varem selle tööga kokku puutunud. Raamatu toimetajale Sirlile siiras tänu suurepärase koostöö eest. Sirli mõistis seda lugu ja minu taotlusi ning leidis lahendused, millega mõlemad rahule jäime. “Muinasjutt vabadusest” on minu kirjapandud lugudest kuues, mis avaldatud, ning seda suurem oli üllatus, sest nii põhjalikku ja inspireerivat koostööd keeletoimetajaga pole mul varem olnud.

Sülli R. Vaino

Kirjanik ja kunstnik, fb: Ehemaagia

Oleme aidanud avaldada

Käsiraamat

Merle Immonen - Tervis ja Heaolu Allikas Vol. 1

Merle Immonen

Allikas Vol. 1 – Tervis ja heaolu

Luuleraamat

Gretlin Aruoja

Gretlin Aruoja

Maitse minu esimesi kokkukeedetud ridu

Elulooraamat

Janne Enok - Rohula tänava poiss

Janne Enok

Rohula tänava poiss

Suhteraamat

Katrini Read e-raamat

Katrin Read

Alasti: Minu mittemonogaamne elu

Raamat kätte lahendus!

Räägi lähemalt endast ja oma raamatust

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501