fbpx

Kirjastame Sinu raamatu

Raamat kätte lahendus!

Toome Sinu raamatu ellu!

Raamatu kirjastamine

Soovid kirjastada raamatut aga Sul puuduvad selle kohta teadmised ja oskused? Sul on raamatu idee, kuid vajad tehnilist teostust?

Ei ole probleemi, täida vorm ja räägi lähemalt oma ideest ning koos vaatame, et kuidas raamat ellu tuua.

Raamatu kirjastamisel järgin 6 olulist sammu:

  • Autori ärimudel – autori ärimudeli eesmärk on vaadata suuremat pilti, et kuidas antud raamat võimendaks Sinu kõiki ettevõtmisi.
  • Müüdid – müütide eesmärk on neid teadvustada ja neisse mitte takerduda.
  • Kirjutamine – kirjutamise eesmärk on valmis saada mustand käsikiri.
  • Kirjastamine – kirjastamise eesmärk on valmis saada füüsiline või digitaalne toode. Hõlmab see endas toimetamist, korrigeerimist, küljendamist ja kujundamist.
  • Müümine – müümise eesmärk on saada toimima tarneahel ja sõlmida vajalikud lepingud koostööpartneritega.
  • Turundamine – turustamise eesmärk on teha võimalikult suurt „lärmi“, et potentsiaalsed kliendid muutuksid ostjateks ja pikaaegseteks fännideks.

Kui näed, et saan Sulle oma teadmiste ja oskustega abiks olla siis võta ühendust ja räägime lähemalt.

projektijuht

Tarvo Tobbi

Enda raamatute kirjastamine on viinud mind ka klientide raamatute kirjastamiseni. Olen tänaseks seotud 3 erineva kirjastusega ja aidanud kirjastada üle 10 raamatu.

Aitan ka Sinu raamatu ellu tuua.

Tarvo Tobbi

Kliendid räägivad

Suurim väärtus, mille sain Minu Raamatu kirjastuse teenuse kasutamisest oli emotsioon, mis kaasnes raamatu valmimisega ja reaalse trükise käeshoidmisega. Tänu Minu Raamatu teenusele sain olla ise kirjanikurollis ja hoian täna käes omaenda kirjutatud luuleraamatut. Ilma Minu Raamatuta ei oleks ma enda ideed ehk üldse ellu viia saanudki. Julgustan Minu Raamatuga ühendust võtta – nad aitavad kindlasti, isegi kui tundub, et olukord ei ole paljulubav. Minu Raamatu meeskond on väga sõbralik ning igati koostööaldis, olles ka vastutulelik. Probleemide korral aitavad nad kindlasti lahendust leida. Kindlast soovin lisada, et Minu Raamat annab väga suuresti võimalusi just ise enda raamatu disaini ja olemuse üle otsustada. Samaegselt toetavad ja soovitavad nad samuti, andes algajale kirjanikule ideid, millise väljanägemisega raamat tulla võiks. Nendega koostööd tehes tundsin end tõepoolest nagu päris kirjanik.

Gretlin Aruoja

Autor, Maitse minu esimesi kokkukeedetud ridu

Raamatu kirjutamine oli mulle väga huvitav ja inspireeriv kogemus. Ma ei oleks iial uskunud, et ma millegi sellisega hakkama saan. Olen ääretult õnnelik, et julgesin selle väljakutse vastu võtta. Enam ei julge kinnitada, et ma seda elus rohkem ei tee. Mul oli oma eesmärk, miks ma seda raamatut kirjutasin ja see andis julgust ning indu, kui tundsin, et olen murdumas. Sellest kõigest sündis midagi väga toredat ja väärtuslikku. See emotsioon, hoida käes enda kirjutatud trükisooja raamat on kirjeldamatu kogemus. Julgustan kõiki, kes hinges soovivad raamatut kirjutada, kuid puudub selleks julgus. Hakake pihta! Võtke ühendust Minu Raamat kirjastusega. Tarvo Tobbi on teile parim motivaator ja innustaja teie unistuste täitmisel. Aitäh, Tarvo abi ja juhtnööride eest!

Janne Enok

Autor, Rohula tänava poiss

Oleme aidanud avaldada

Käsiraamat

Merle Immonen - Tervis ja Heaolu Allikas Vol. 1

Merle Immonen

Allikas Vol. 1 – Tervis ja heaolu

Luuleraamat

Gretlin Aruoja

Gretlin Aruoja

Maitse minu esimesi kokkukeedetud ridu

Elulooraamat

Janne Enok - Rohula tänava poiss

Janne Enok

Rohula tänava poiss

Raamat kätte lahendus!

Räägi lähemalt endast ja oma raamatust

© Minu Raamat 2021 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501