fbpx

Professionaal

Suurenda oma äri ja autoriteetsust!

Käsiraamatu kirjutamise koolitus

Käsiraamat – mitme või ühe teatava valdkonna kohta kõige tarvilikumat infot sisaldav ning seetõttu sageli vajatav teos.

Oma valdkonna professionaalina tuleb pidevalt leida uusi viise jõudmaks soovitud sihtrühmani, olgu selleks oma äri või autoriteetsuse kasvatamine.

Kirjuta oma raamat ise! Tundub hirmutav, liialt keeruline ja üle jõu käiv? Olles avaldanud 5 raamatut, siis julgen öelda, et mööda kindlaid samme on raamatu kirjutamine lihtne protsess.

Sellel koolitusel toon välja kogu oma teadmiste ja praktiliste kogemuste pagasi. Seda enda viie raamatu kirjutamise ja lisaks kümnete teiste autorite käsikirja valmis saamise kohta. Annan Sulle samm-sammulise süsteemi, mida mööda saad muretult astuda oma raamatu avaldamise suunas. Kas Sinu raamat on alles idee sammus või oled kirjutanud kümneid lehekülgi? See koolitus sobib Sulle mõlemal juhul.

Koolituse läbiviija

Tarvo Tobbi on raamatute “Confront Your Fears”, “Terviklik Taipamiste Raamat”, “Teekond” autor ning raamatute “15 Life-Changing Decisions” ja “The Better Business Book” kaasautor, millest viimane saavutas Amazonis TOP1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias. 2021 ilmub tema kuues raamat “Minu Ärkamise Lugu”.

Tarvo Tobbi

Kliendid räägivad

See koolitus aitab Sind julgelt edasi unistamise faasist! Kui Sa päriselt soovid raamatu avaldamiseni jõuda (mitte lihtsalt uneleda selle mõtte ümber) ja Sul pole reaalselt ettekujutust, milliseid samme selleks teha tuleb, siis sel juhul on Tarvo koolitus lausa kohustuslik. 😉 Parim eesti keeles saadaolev selle valdkonna praktiline koolitus.
Liisa Kaasik

Osalesin Tarvo koolitusel “Kuidas kirjutada, kirjastada ja saada oma raamat müüma?” Mind huvitas väga just see keskmine osa.

Praktiliste e-raamatute väljaandmise kogemus on mul päris viisakas – kirjutanud olen e-raamatuid mõne aastaga 17 nimetust (raamatupidamisest, finantsjuhtimisest ja maksudest) ja e-raamatute müügiga saan kenasti hakkama – ainuüksi sel aastal neid üle 2500 eksemplari müünud. Aga vaat see paberraamatu väljaandmine tundus väga keeruline ja üle jõu käiv protsess. Kuna paberraamatuid küsitakse, siis läksin Tarvo koolitusele ja otsus oli õige. Tarvo rääkis teema kenasti lahti ja selgus, et pole midagi hullu, täiesti tehtav.

Koolitusest on möödunud vähem kui kaks kuud. Selle ajaga olen trükkinud oma esimese raamatu, müünud seda pea 100 eksemplari ja kohe tuleb trükist välja teine paberraamat, mida on juba esimesel ettetellimise päeval pea 60 eksemplari tellitud. Tee järele 😉

Krista Teearu

pilvebyroo.ee

Käisin Tarvo koolitusel ja sain ka paar mentorluse tundi, et mõista raamatu avaldamise telgitaguseid. Olin selleks ajaks valmis saanud oma esimese märkmiku ‘Creativist – Loovinimese Märkmik‘. Enim paelusid mind kirjastamise ja raamatu müümise teemad. Kogemust Tarvol jagub nii paber- kui ka e-raamatu väljaandmise puhul. Täiendavalt aitas ta paika saada strateegilised sammud, hinnastada märkmikku ning sain mõned nipid turundamise osas. Olen äärmiselt tänulik nende teadmiste eest, sest need on märkmiku edule reaalselt kaasa aidanud!

Merily Lillevälja

Ettevõtja & graafiline disainer, www.maffiti.net

Koolituselt saad

 • autori ärimudeli, nägemaks, et kuidas raamat aitab kaasa Sinu äritegevusele;
 • kirjutamise jaoks sisu ülesehituse, mis aitab Sul oma raamatut organiseerida endale ja lugejale arusaadavalt;
 • täpse kirjelduse sissejuhatuse kirjutamiseks, toomaks välja, et miks Sinu raamat, mida Sa neile õpetad ja kuidas saavutasid oma eesmärgi või lahendasid oma probleemi antud valdkonnas;
 • loogiliselt ja psühholoogiliselt ligitõmbava järjestuse, kuidas luua enda eksperdi positsioon;
 • loogiliselt ja psühholoogiliselt ligitõmbava järjestuse, kuidas tuua välja oma lugu;
 • loogilise ja psühholoogiliselt ligitõmbava järjestuse oma raamatu sisust või raamistikust – mida kasutada kogu raamatu sisu välja toomiseks;
 • raamatu avaldamise jaoks detailse järjestuse raamatu erinevatest osadest (raamatu tiitellehest viimase leheküljeni)
 • vastused oma küsimustele, mis tekivad jooksvalt koolituse käigus.

Koolituse aeg ja asukoht 

14.08.2021

Zoom

}

Ajakava

9:30 – 10:00 kogunemine Zoomi
10:00 – 11:30 koolitus
11:30 – 12:00 paus
12:00 – 13:30 koolitus
13:30 – 14:30 lõuna
14:30 – 16:00 koolitus
16:00 – 16:30 paus
16:30 – 18:00 koolitus

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

14.08.2021

Zoom

Käsiraamatu kirjutamise koolitus

See koolitus on Sinule, kui

 • oled otsustanud kirjutada käsiraamatu;
 • Sul on palju ideid, aga ei oska neist valida prioriteetseimat;
 • tahad kirjutada harivat ja lugejale huvitavat raamatut;
 • tahad vältida enamlevinud algajate autorite vigu ja säästa aega ning raha;
 • soovid käsiraamatu kirjastamisest rohkem teada saada.

Kui ülal välja toodud punktid Sulle huvi ei paku, siis see koolitus ei ole kahjuks Sinule.

Rahulolu garantii

Kõigil meie koolitustel on 100% raha tagasi garantii. Kui Sa koolituse lõpus tunned, et ei saanud selgust selles, kuidas luua raamatule haarav ja lugema kutsuv ülesehitus, kuidas käib kirjastamise protsess samm-sammuliselt või kuidas vältida enamlevinud autorite vigu, siis ütle seda meile koolituse lõpus ja me maksame Sulle kogu raha tagasi 5 tööpäeva jooksul, küsimusi küsimata! Ainuke tingimus on, et oled koolitusele kohale tulnud. Täiendavalt võid ikkagi osa saada koolitusega kaasa tulevatest boonustest.

Boonus

30 minutit personaalset mentorlust (25 euro väärtuses).

Registreeru koolitusele

Koolitusel osalemiseks kliki REGISTREERU ja täida vajalikud väljad.

14.08.2021

Zoom

Käsiraamatu kirjutamise koolitus

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501