fbpx

Hommikukohv autoritega!

Tasuta webinar

Registreeru tasuta webinarile!

Kas oled mõelnud raamatu avaldamisele?

07.08.2021 webinari teema: Raamatu kulude eelarvestamine

Raamatu kulude eelarvestamine

Raamatu kulude eelarvestamine hõlmab endas isekirjastaja jaoks käsikirja toimetamist, küljendamist ja kujundamist ning trükkimist. Kui tegu on lasteraamatuga siis kindlasti ka illustratsioonide joonistamist. Lähtuvalt raamatu žanrist toimuvad ka väiksemad või suuremad muutused kogu raamatu kulude eelarves. Aitame mõista ja näha igat sammu ning toome näited eesti ja välisturu põhjal. Alustavale autorile annab see webinar oluliselt rohkem julgust nägemaks, et isekirjastamine ei ole mingi keeruline asi.

Salvestame webinari ja see on hiljem kättesaadav Minu Raamatu YouTube’i kanalil.

Tule osale tasuta webinaril oma arvuti ja kohvitassi tagant. Saad osa võtta juba raamatu avaldanud autorite kogemustest ja küsida küsimusi, mis aitavad Sind oma raamatu avaldamisele ligemale. Webinari lõpus olevas küsimuste ja vastuste sessioonis on võimalik küsida küsimusi muudel raamatute avaldamisega seonduvatel teemadel.

NB! Küsimuste ja vastuste sessioonist saavad osa ainult kohalolijad. Salvestuses on saadaval vaid webinari põhiteema.

7.08.2021 kell 11:00-12:00
Zoom webinar

Webinari alguseni on jäänud

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Webinari läbiviijad

Olen avaldanud 5 raamatut, nendest 4 on müügil ka e-raamatuna nii Eestis kui Amazonis. Olen saavutanud Amazoni e-raamatuga TOP 1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias, esimese eestlasena!

Tarvo Tobbi

Olen avaldanud Amazonis ühe ja veebinovellidena kaks ilukirjandslikku teost. Minu romantilise triloogia esimene raamat “Scarlet Dreams” sai peale avaldamist esimese 6 kuuga ligi 1000 allalaadimist.

Sigrit Säga

Registreeru tasuta webinarile!

Varasemad Hommikukohvid autoritega

© Minu Raamat 2021 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501