fbpx

Hommikukohv autoritega!

Tasuta veebiseminar

Registreeru tasuta veebiseminarile!

Kas oled mõelnud raamatu avaldamisele?

11.09.2021 veebiseminari teema: Keeletoimetamine

Keeletoimetamine

Raamatu keeletoimetamine on vältimatu töölõik raamatu valmimise protsessis, mis on küllaltki ajamahukas, kuid millega alustavad autorid pahatihti arvestada ei oska. See ebameeldiv üllatus tabab neid tavaliselt siis, kui trükitähtaeg juba terendab ja olukord on niigi ärev.
Keeletoimetamine ei ole aga raamatu vurinal läbi lugemine ja komavigade parandamine, nagu sageli ekslikult arvatakse. Lisaks keelelisele toimetamisele võib see sõltuvalt olukorrast hõlmata veel ka sisutoimetamist, keelekorrektuuri ja/või väljastusülevaatust. Et pinget vähendada, tasub mõistlik toimetamisaeg juba kirjutamise aja sisse arvestada ning detailid aegsasti oma keeletoimetajaga läbi rääkida, sest liialt kiirustades ei saa toimetaja head kvaliteeti tagada.
Sellel korral tulebki meile toimetamisest ja selle juurde kuuluvast rääkima keeletoimetaja Mirel Püss OÜ-st Tekstitohter.

Alustavale autorile annab see seminar oluliselt rohkem julgust nägemaks, et isekirjastamine ei ole mingi keeruline asi.

Salvestame veebiseminari ja see on hiljem kättesaadav Minu Raamatu YouTube’i kanalil.

Tule osale tasuta veebiseminaril oma arvuti ja kohvitassi tagant. Saad osa võtta juba raamatu avaldanud autorite kogemustest ja küsida küsimusi, mis aitavad Sind oma raamatu avaldamisele ligemale. Veebiseminari lõpus olevas küsimuste ja vastuste sessioonis on võimalik küsida küsimusi muudel raamatute avaldamisega seonduvatel teemadel.

11.09.2021 kell 11:00-12:00
Zoom veebiseminar

Veebiseminari alguseni on jäänud

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Veebiseminari läbiviijad

Olen avaldanud 5 raamatut, nendest 4 on müügil ka e-raamatuna nii Eestis kui Amazonis. Olen saavutanud Amazoni e-raamatuga TOP 1 koha, maksvate e-raamatute kategoorias, esimese eestlasena!

Tarvo Tobbi

Olen keeletoimetaja ja OÜ Tekstitohter asutaja. Tekstitöö kogemust on mul üle 15 aasta, neist viimased kolm aastat konkreetselt keele- ja tõlketoimetajana nii tuntud Eesti kui ka rahvusvahelistele ettevõtetele, nagu Google, Canon, John Deere, Bentley, Royal Canin, Uber jpt.

Mirel Püss

Registreeru tasuta veebiseminarile!

Varasemad Hommikukohvid autoritega

© Minu Raamat 2022 | Privaatsuspoliitika | Müügitingimused

Minu Raamat OÜ | Pöörise 20-55, 12618, Tallinn | tarvo@minuraamat.ee | +372 5346 0501